Breakout Casino

Mbyllur

Breakout Casino

Lojë e Menjëhershme

Në vend të kësaj provoni këto top përzgjedhjet

Me një shikim

Valutat

EUR, GBP, NOK, SEK, USD

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
5 më shumë
Shpejtësia e Pagesës
N/A

Vlerësimi

0
Bankimi & Pagesat
0
Promocionet
0
Softueri & Lojërat
0
Siguria & Loja e Ndershme
0
Përkrahja
0

Breakout Casino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më mars 26, 2023

Breakout Casino është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Ofron lojëra të mundësuara nga disa zhvillues të softuerëve dhe ka një seksion të drejtpërdrejt të kazinove të mundësuar nga Evolution Gaming. Lojërat e tij mund të luajnë drejtpërdrejt në brouser pa pas nevojë të shkarkimit të ndonjë gjëje dhe funksionojnë normalisht në tableta dhe telefona të manqur. Breakout Casino është i hapur për lojtarët shqipëtarë.

Profili

Themeluar 2017
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Jo
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët English
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Lojëra

PariPlay, NetEnt, iSoftBet, Microgaming, Evolution Gaming dhe Playson janë zhvilluesit e softuerëve që të këtyre lojërave. Ata janë të specializuar në krijimin e lojërave elektronike slots, kështu që ata që regjistrohen për një llogari mund të presin të luajnë të gjitha lojrat më të fundit që i përkasin këtij zhanri. Hot Hot Volcano Slot, Neon Staxx Slot, Wonder Woman Slot dhe Wildcat Canyon Slot janë disa nga lojërat që tërheqin shumë tifozë.

Në seksionin e kazinosë të drejtpërdrejt Evolution Gaming zgjedhja e lojrave të tavolinës mund të shijohet kundër dillerve të vërtetë. Kjo është ajo ku lojtarët mund të gjejnë edhe lojëra të tilla si Roulette Fortune ose Live Russian Poker, kështu që ata nuk kanë gjasa të mërziten shpejt. Llojet e rregullta të Blackjack dhe Baccarat, si dhe lojërat e specializuara duke përfshirë BlackjackPro dhe French Roulette mund të luhën ketu me kënaqesi. Seksioni i video pokerit mund të jetë më i vogli, por ende përmban lojëra të popullarizuara si Deuces Wild, Joker Poker dhe Jacks or Better.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots

Ofruesit e Lojërave

Evolution Gaming
iSoftbet
Pariplay
Playson
Quickspin

Veçoritë

Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer

screenshotet

Bankimi

Për ata që preferojnë karta debiti dhe krediti, metodat e pagesës së Breakout Casino përfshijnë Visa dhe MasterCard. Depozitat kryhen menjëherë dhe nuk paguhet asnjë komision, ndërsa largimet e parave të gatshme marrin rreth tre ditë. iDeal, Giropay, Entropay dhe Sofort janë gjithashtu alternativa të denjë për ata që duan të depozitojnë dhe të tërheqin fitimet shpejt.

Valutat

EUR
£ GBP
kr NOK
kr SEK
$ USD

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
paysafecard paysafecard
Wire Transfer Wire Transfer
Visa Electron Visa Electron
Trustpay Trustpay
AstroPay AstroPay
Bancontact Bancontact
Beeline Beeline
EPS EPS
INSTADEBIT INSTADEBIT
Juno Juno
Multibanco Multibanco
Neosurf Neosurf
QIWI Wallet QIWI Wallet
Skrill Skrill
Sporopay Sporopay
Todito Cash Todito Cash
Trustly Trustly
WebMoney WebMoney
Yandex Money Yandex Money
Zimpler Zimpler
iDebit iDebit
Citadel Citadel
EasyEFT EasyEFT
Euteller Euteller
Intercash Intercash
Lobanet Lobanet
Moneta Moneta
Przelewy24 Przelewy24
SafetyPay SafetyPay
Teleingreso Teleingreso
abaqoos abaqoos
boku boku
eKonto eKonto
iDEAL iDEAL

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 3 - 5 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Javor
Koha e Procesimit 3 ditë
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 7 dite
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 7 dite

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

VIP & Bonues

Bonuset e mirëseardhjes shërbejnë për të sjellë klientët, por janë promovimet e vazhdueshme që i mbajnë të kënaqur. Ata që rrezikojnë monedhën reale këtu mund të presin bonuse të rastit të depozitave, marrëveshjet cashback dhe rrotullime të lira. Të gjitha përputhjet në dispozicion kualifikohen, por ato mund të kenë kontribute të ndryshme të përqindjes së aksioneve, kështu që lojëra elektronike slots janë zgjidhja më e mirë. Ata që i përmbushin kërkesat e kostos dhe i përmbahen termave dhe kushteve, mund të presin që bonuset e tyre të paguhen në kohë dhe në mënyrë të plotë.

Stimulimet

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Bonusi Special i Pushimeve

Turnetë

Klubet VIP

Përkrahja

Mbështetja e klientit është e dispozicion 24/7, nëpërmjet bisedave të drejtpërdrejta, postës elektronike dhe telefonit. Ata që zgjedhin mesazhet të shpejta mund të bashkëveprojnë direkt me specialistët e tyre mirë të trajnuar. Njëkohësisht, lojtarët që preferojnë të bëjnë pyetje përmes postës elektronike, presin që të marrin një përgjigje brenda 24 orëve. Kazinoja ka një seksion të FAQ-it të zhvilluar, ku shumica e pyetjeve të zakonshme kanë përgjigje të plota.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Telefon
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë