Bondibet Casino
Luani tani
Bondibet Casino
Luani tani
URL: bondibet.com
Viti i themelimit: 2018
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: Crypto Wallet, MasterCard, NETELLER, Skrill, Visa, Wire Transfer
Furnizuesit e lojrave: Octopus Gaming, IGT, NetEnt, Habanero Gaming Systems, Betsoft Gaming, Pragmatic Play, Microgaming
Monedha: ARS, BRL, GBP, CAD, CNY, EUR, JPY, ZAR, KRW, TWD, TND, USD
Gjuha: Brazilian Portugues, English, French, German, Portuguese, Spanish
Tiparet: Instant, Live Dealers, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone, Ticket System

Bondibet Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit May 19, 2021

Brendi i Bondibet Casino u krijua në vitin 2018 dhe ka qenë I qashshem për lojtarët shqiptarë që nga dita e parë. Kjo është për shkak të pronarit dhe operatorit, Bondibet Limited, pasi është pajisur me licencë të lojrave në distancë nga juridiksioni i Kuraqao. Prandaj, lojtarët mund të kenë paqe në mendje kur fillojnë të përdorin shumë tipare që janë në dispozicion të tyre.

Softueri

Bondibet Casino mban ekuilibrin kur është fjala për kombinimin e ofruesve kryesorë të iGaming-ut me studiot e talentuara të ngrohtë. Përveç NetEnt, IGT, dhe Microgaming, lojtarët gjithashtu do të provojn lojërat më të mira nga BetSoft, Habanero, Pragmatic Play dhe Octopus Gaming.

Lojërat

Lojërat me lehtësi mund të eksplorohen duke përdorur skedat në ekran. Në mënyrë të qartë këto paraqesin kategoritë kryesore, të cilat përbëhen nga video lojëra elektronikeslots, lojëra elektronike slots klasike, kazino të drejtpërdjrejë, lojra tavoline, video poker dhe online bingo. Lojtaret thjesht mund të hyjnë në një kategori për të gjetur lojrat e vendosura aty.

Bondibet Casino ka lojëra standarde të tavolinës dhe dillera të drejtpërdrejt. Dallimi kryesor është se lojrat e kazinove të drejtpërdrejta luhen në mënyrë interaktive dhe të drejtuara nga dilleri i cili është  njeriu I vërtet, me të gjitha veprimet të regjistruara më kamera dhe transmetuara drejtpërsëdrejti tek lojtarët. Kjo mund të ofrojë një eksperiencë të veçantë për favoritet të kazinove të tilla si as roulette and blackjack.

Microgaming, NetEnt dhe IGT kanë ofruar disa nga titujt më të njohur të tyre, duke mbuluar të dy krijimet origjinale dhe titujt e emrave të brendit. Shembujt përfshijnë Jungle Jim: El Dorado, Lost Vegas, Starburst, Warlords: Crystals of Fortune, Cleopatra, Siberian Storm, Jurassic World, Terminator 2, Jumanji, Guns N’ Roses dhe  Black Widow.

Përtej atyre, Bondibet Casino gjithashtu ka lojëra elektronike slots nga yjet në rritje në skenën e zhvillimit e iGaming-ut. Në shikim të parë, Bondibet Casino mund të ndajë pëlqimet për Fruit Zen, Gypsy Rose, Ways of Fortune, Fire Rooster, Asgard, Panther Queen, Dragon Kingdom, Ancient Egypt, Bee Land, Red Bears & Co dhe Diablo 13.

Pajisjet

Si kazino për lojë instante, është e mundur të luash nga internet brouseri kompatabil HTML5, si Chrome ose Firefox. Asnjë shkarkim ose instalim nuk do të nevojiten për të hyrë në Bondibet Casino nga pajisjet Windows, Windows Phone, Android, iOS ose MacOS. Vetëm sigurohuni që pajisja, brouseri dhe çdo shtesë e nevojshme të jenë të përditësuara.

Bondibet Casino më parë ka dhënë shpërblime dhe rrotullime të lira. Në mënyrë tipike, ato janë të dispozicion nga momenti i regjistrimit, me lojtarë të aftë për të shtrirë faqen promovuese për të provuar dhe për të nuhatur ofertat e reja. Ju lutem mbani në mend, megjithatë, se Bondibet Casino zbaton termat dhe kushtet - lojtarët këshillohen t'i lexojnë ato.

Një nga elementët më të rinj ka qenë krijimi i turnamenteve. Ato janë të dizajnuara si një sfidë që sjell së bashku lojtarët për të garuar. Në fund të fundit, ata që performojnë më të fortë në turnament do të marrin një pjesë të çmimit dhe shpërblimeve.

Besnikëria

Bondibet Casino drejton një VIP Club në të cilin besnikëria e lojtarëve mund të shpërblehet në afat më të gjatë. Lojtarët e regjistruar mund të vazhdojnë të fitojnë nëse i pëlqejnë lojërat, duke ditur se mund të krijojnë përfitime të besnikërisë, siç janë bonuse, rrotullimet dhe qasjai në ngjarje të veçanta.

Depozitat

Bondibet Casino mund ti procesoj depozitat duke përdorur normën e fundit të konvertimit të ofruar nga metoda e pagesës së lojtarit. Për sqarime, disa prej valutave të pranuara përfshijnë dollarin amerikan dhe dollarin australian.

Sa i përket metodave të depozitimit, këto janë mjaft të efektshme në aspektin e opsioneve në dispozicion. VISA dhe MasterCard kanë bërë të prerë si opsionet e kreditit kartëles, ndërsa Bondibet Casino gjithashtu pranon depozita nga Skrill, NETELLER dhe transfere bankare. Për më tepër, të gjitha ato mund të përdoren për të kërkuar tërheqjen e fitimeve.

Siguria

Analiza e adreses së faqes të internetit zbulon se Bondibet Casino ka implementuar encryption SSL, siç është konfirmuar me shkronjat "https" dhe imazhin e drynit të gjelbërt. Për më tepër, sistemi i sigurisë është verifikuar nga GlobalSign nv-sa.

Si një tregues shtesë i sigurisë, Bondibet Casino gjithashtu ka bërë  verifikim të pavarur të funksionalitetit të faqes, gjeneratorëve të numrave të rastitë dhe softuerit iGaming. Procesi është kryer nga një auditor i njohur iGaming i pavarur në formën e eCOGRA.

Mbështetja

Anglishtja është paraqitur si opsioni kryesor gjuhësor, por lojtarët gjithashtu mund të ndryshojnë në frëngjisht, spanjisht, portugalisht, ose gjermanisht, nëse ata kështu dëshirojnë. Bondibet Casino gjithashtu paraqet termat dhe kushtet dhe FAQs që kanë për qëllim të shpjegojnë për lojtarët se si punojnë politikat e ndryshme të faqes, duke mbuluar pëlqimet e promovimeve, pagesave dhe sigurisë.

Bondibet Casino gjithashtu është në dispozicion për komunikim të drejtpërdrejtë, në mënyrë që të ndihmojë lojtarët të zgjidhin problemet. Opsionet në dispozicion përfshijnë telefon, email, sistemin e tiketave dhe chat live. Nga këto metoda, biseda e drejtpërdrejtë mund të sigurojë një dialog të shpejtë në të cilin mund të zgjidhet ndonjë shqetësim që mund të paraqitet.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE