Bob Casino
Luani tani
Bob Casino
Luani tani
URL: bobcasino.com
Viti i themelimit: 2017
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Malta
Metodat e pageses: INSTADEBIT, MasterCard, NETELLER, QIWI Wallet, SOFORT Überweisung, Skrill, Trustly, Visa, WebMoney, Wire Transfer, Zimpler, ecoPayz, iDEAL, iDebit, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: SoftSwiss, Pragmatic Play, Nextgen Gaming, NetEnt, iSoftbet, Habanero Gaming Systems, GameArt, Evolution Gaming, Endorphina, BGAMING, Betsoft Gaming, Amusnet Interactive, Amatic Industries, 1x2gaming
Monedha: EUR, NOK, RUB, TRY, USD
Gjuha: English, German, Russian
Tiparet: Instant, Live Dealers, VIP
Mbështetje: Telefononi Shërbimin, Model biletash

Bob Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 28, 2022

Bob Kazino është një online kazino e re që paraqet një përzgjedhje emocionuese të lojërave elektronike dhe lojërave në tavolin. Është në pronësi dhe operohet nga Direx N.V., dhe është plotësisht i licencuar nga Qeveria e Kuraçao për të ofruar lojra më para të vërteta për lojtarët.

Softueri dhe Lojra

Platforma multi-shitëse përfshin emrat më të mëdhenj në industri si Evolution Gaming, GameArt, EGT, Play Pragmatic, Endorphina, BetSoft, NetEnt dhe SoftSwiss. Të kombinuar, këta ofrues të softuerëve ofrojnë lojtarëve një përzgjedhje të lakmueshme të lojërave.

Lojrat elektornike të preferuara përfshijnë Casanova, Diamond Cats, 2016 Gladiators, Jet Setter, Lady Lovely, Voodoo, Thesaret Mongol, Book of Fortune dhe Casanova. Lojërat janë të dispozicion në një regjim 'Play for Fun' ose 'Real Money'. Nuk kërkohet regjistrim për luajtjen e praktikës, meqë lojrat drejtohen drejtpërdrejt nga broseri juaj duke përdorur teknologjinë HTML 5.

Lojërat me tavolinë janë po aq emocionuese, dhe përfshijnë Live Blackjack, live Roulette, Blackjack Single Deck, European Blackjack, VIP American Roulette dhe Baccarat. Të gjitha përballime të drejtpërdrejta rrjedhin nëpërmjet një mekanizëmi të sigurtë nga një kazino autentike me dillera e vërtetë. Lojtarët mund të zgjedhin bastet, dillerat dhe tavolinat e tyre sipas preferencave.

Bonuset dhe Promovimet

Bob Casino ofron lojtarëve një përzgjedhje tërheqëse të turneve dhe bonuseve. Meqenëse ky është një online kazino e re, ka shumë oferta hyrëse për lojtarët që të kënaqen duke përfshirë rrotullime të falas, përputhja e bonove të depozitave, rrotullime falas të turneut, garat e sloteve dhe të ngjashme. Gjithqashtu ekzistojnë mundësi të kohëzgjatjes të limituar të llotarisë.

Mundësitë e Përpunimit të Pagesave

Në dispozicion ësht një gamë e gjerë e opsioneve të pagesave të sigurta për depozitat dhe tërheqjet. Këto përfshijnë Bitcoin (BTC), PaySafeCard, wirecard, zimpler, Visa, MasterCard, Maestro, Neteller dhe të tjerë. Të gjitha opsionet e pagesave janë të garantuara dhe të sigurta.

Shërbimi ndaj klientit

Si nje fëmi i ri ne lagje, Bob Casino ofron mbështetje të jashtëzakonshme për klientët. Mbështetja është në dispozicion në gjuhën angleze, ruse, suedeze, daneze dhe norvegjeze. Funksioni i bisedës mund të arrihet duke klikuar butonin 'chat now' dhe përfaqësuesit e shërbimit të klientit janë të gatshëm të japin ndihmë. 

Një formulari online i kontaktit është gjithashtu në dispozicion, ku lojtarët mund të futin email adresën dhe të shruajn një mesazh. Përfaqësuesit e Shërbimit të Konsumatorëve të Bob Casino veprojnë shpejt për të zgjidhur pyetjet sa më profesionale.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE