BitCasino

BitCasino

bitcasino.io
Lojë e Menjëhershme
Siguri & Mbrojtje
Luani Tani
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Top Bonuset

Shikoni të gjitha
Vizitoni faqen për promocionet e funidit
Learn More
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Vizitoni faqen për promocionet e funidit

Learn More
Vetëm 18+ Only, Aplikohen T&K .

Me një shikim

Licencat

Curacao eGaming

Valutat

INR, JPY, BTC, ADA, DOGE
6 më shumë

Metodat e Pagesës
Veçoritë
Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
10 më shumë
Norma e Fitimit
97.8%
Shpejtësia e Pagesës
2 - 3 ditë

Vlerësimi

9
Bankimi & Pagesat
4.4
Promocionet
4.4
Softueri & Lojërat
4.7
Siguria & Loja e Ndershme
4
Përkrahja
4.6

BitCasino Rishikimi

Rishikimi i përditësuar së fundmi më nëntor 27, 2022

BitCasino është një online kazino e licencuar në Kuraçao. Ai siguron një përzgjedhje të mirë të lojërave që përfshijnë kategori të shumta, si dhe një sistem të qëndrueshëm bankar dhe mbështetje të mirë. BitCasino, siç e sugjeron vet emri, është një kazino me bitcoin, duke lojtarët luajnë ekskluzivisht me monedhën elektronike.

Profili

Pronar Moon Technologies B.V.
Themeluar 2014
Licencuar nga Curacao eGaming
Opsionet e Luajtjes
Lojë e Menjëhershme
Lojërat e Fatit në Rrjetet Sociale Jo
Kyçje Anonime Po
Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7
Përkrah PWA Jo
Gjuhët Chinese, English, French, German, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Spanish, Thai, Turkish
Vertikale Kazino online
Prezencë fizike Jo
Shoqëri e Tregtuar Publike Jo

Shpërblimet

eGaming Review Awards

Best Use of Ambassador 2021

eGaming Review Awards

CRM Campaign 2020

eGaming Review Awards

Social Media Campaign 2020

Lojëra

Regjistri i lojrave përfshin kategori të shumta nga video slot lojëra elektronike emocionuese dhe moderne deri tek lojëra klasike të tryezës dhe çdo gjë në mes. Slot lojëra elektronike përbëjnë shumicën e lojrave që ofrohen. Ato përfshijnë video slot lojëra elektronike , lojëra elektronike klasike dhe disa jackpote interesante.

Lojtarët shqiptarë gjithashtu do të vlerësojnë lojrat e tryezës në këtë bitcoin kazino. Në dispozicion janë variacionet e shumta të roulette dhe blackjack, si dhe lojëra poker dhe video poker. Kazino gjithashtu mburret me disa llotaritë dhe një kazino të drejtëpërdrejt ku lojërat si roulette, blackjack ose poker mund të luhen në një mjedis më intrigues.

Softueri i Kazinos

Lojëra të dizajnuara bukur që lojtarët nga Shqipëria mund të gëzojnë në BitCasino u zhvilluan nga disa prej emrave më të mëdhenj në industri, duke përfshirë Gameart, Ezugi, OneTouch, Explosive, Betsoft, Lulëzon, Betgames, Tiger Games dhe Endorphina.Blackjack


Ruleta


Slotet


Craps


Video Poker


Baccarat
Poker Poker, Pai Gow, Red Dog, Poker Three, 3 Card Poker, Casino Hold'em, Caribbean Stud Poker, Caribbean Poker, Poker Ride, CyberStud Poker, Hold em high, Let Them Ride, Let it Ride
Gjasat fikse Sportet Virtuale, Gjasat Fiske, Tenis Virtual, Motorsportet Virtuale, Arcade
Baccarat Baccarat, Punto banco, Baccarat Banque, Baccarat Squeeze, Speed Baccarat, Mini Baccarat
Blackjack Blackjack, Pontoon, Blackjack Surrender, European Blackjack, Big Five Blackjack, Vegas Downtown Blackjack
Craps Craps
Lojërat me Zare Sic Bo, Vegas Craps
Lotari Kartelat Gërvishtëse, Keno
Ruletë Ruleta, Mini Rouleta, Ruleta Evropiane, Ruleta Multi Wheel, Rouleta Mbretërore, Ruleta Franceze, Ruleta Amerikane
Slotet Slotet, Pachinko, Video Slotet, Fruit Machines
Video Poker Video Poker, All Aces, Aces & Eights, High Speed Poker, Bonus Deuces Wild, Double Joker, Joker Poker, Jacks or Better, Tens or Better, Deuces Wild, Aces & Faces, Joker's Wild, All American, Poker Pursuit, SupaJax, Louisiana Double Poker
Të tjera Lojëra të Rastësishme, Lojësa Interaktive
Wheel of Fortune Wheel of Fortune
Lojërat me Letra Casino War, Rummy

Lojërat LiveLive Blackjack


Live Ruleta


Live Craps


Live Baccarat


Live Slots


Live Poker
LIVE Lojërat me Letra Live Andar Bahar, Live Fan Tan, Live Casino War
LIVE Lotari Live Lotari, Live Keno
LIVE Baccarat Live Baccarat, Live Dragon Tiger, Lightning Baccarat
LIVE Blackjack Live Blackjack
LIVE Lojërat me Zare Live Craps, Live Sic Bo
LIVE Ruletë Live Ruleta
LIVE Gjasat fikse Gjasat Fisken Live
LIVE Poker Live 3 Card Poker, Live Casino Hold'em, Live Pai Gow, Live Caribbean Stud Poker, Side Bet City
LIVE Wheel of Fortune Live Wheel of Fortune, Dream Catcher
LIVE Slotet Live Slots
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Përzgjedhje e Shkëlqyer e Lojërave
Bashkohuni me BitCasino dhe luani mbi 2255 lojëra nga 43 ofrues të ndryshëm.

Ofruesit e Lojërave

Yggdrasil Gaming
Wazdan
True Lab
Tom Horn Gaming
Swintt
Spribe
Spinmatic
Spadegaming
Red Tiger Gaming
Realistic Games
Quickspin
Push Gaming
Play'n GO
PG SOFT
Onlyplay
OneTouch
Nolimit city
Leander Games
hub88
Habanero Gaming Systems
Green Jade Games
genii
GameArt
FUGASO
Ezugi
Kalamba Games
Evolution Gaming
Endorphina
Caleta
Booongo
Booming Games
Blueprint Gaming
BGAMING
AvatarUX
Asia Gaming
Amusnet Interactive
1x2gaming
Hacksaw Gaming
Bombay Live

Veçoritë

Lojëra 3D
Auto Luaj
lojëra të markës
Lojëra Falas
Përshtatja e Lojës
Lojëra me Limit të Lartë
Regjistri i Historisë
Lojtarë Live
Lojëra me Limit të Ulët
Mini Lojëra
Multi-Hand
Multiplayer
Jackpot-e Progresive
Lojëra Tv

screenshotet

Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Shijoni Lojërat Live të Kazinosë
Luani mbi 26 lojëra të kazinosë me tregtarë të drejtëpërdrejtë në BitCasino.

Bankimi

Valutat

INR
¥ JPY
BTC
ADA
DOGE
ETH
LTC
XRP
USDT
TRX
USDT

Metodat e Pagesës

Emri
Depozitë
Tërheqja
Crypto Wallet Crypto Wallet
Visa Debit Visa Debit
MasterCard Debit Card MasterCard Debit Card
Pay by Mobile Pay by Mobile
Bitcoin Wallet Bitcoin Wallet
Apple Pay Apple Pay
Google Pay Google Pay

Detajet e Tërheqjes

Shpejtësia e Pagesës 2 - 3 ditë
Limiti i Tërheqjes Deri në $ 5000 Pa kufi
Koha e Procesimit 24 ore
Koha e tërheqjes përmes eKuletës 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Debit/Kredit Kartelë 1 orë
Koha e Tërheqjes përmes Transfer Bankar 8 orë
Koha e tërheqjes së çekut 30 dite
Përkrah Kriptovalutat
Përkrah Kriptovalutat
BitCasino pranon depozita dhe tëheqje në kriptovaluta.

Mobil

Sistemet Operative Kompatibile

Android OS,
Apple iOS,
Apple iPadOS,
Apple macOS,
Microsoft Windows,
Microsoft Windows Mobile

Aplikacionet në Dispozicion

VIP & Bonues

BitCasino është e mbushur plot me promovime të veçanta dhe shpërblime duke e bërë atë ideale për lojtarë të rinj dhe të vendosur njësoj. Përvec bonuse të depozitave, bonuset e mirëseardhura bonuse reload ose bonuse VIP lojtarët gjithashtu mund të presin promovime periodike të veçanta që përfshijnë shpërblime në lojë ose shpërblime më para kesh.

Player Incentives

Bonus i Ditëlindjes

Pikët Comp

Promocione dhe Bonuse Ekskluzive

Në Dispozicion Udhëzuesi i Lojës Falas

Merrni shpërblim duke referuar shoqërinë tuaj

Bonus i Klasës së Lartë

Bonuset Mujore

Promocione Për Lojtarin e Ri

Lojërat Jackpot-e Progresive

Lotaritë & Dhuratat

Bonuse Sezonale

Bonuset e Sloteve

Bonusi Special i Pushimeve

Turnetë

Klubet VIP

Nivelet VIP

Bonuset Javore

Siguria & Loja e Ndershme

Certifikatë të Sigurisë Po / SSL

Përkrahja

Kazino bitcoin ofron mbështetje të shkëlqyeshme të klientëve dhe u mundëson lojtarëve të lidhen me kazinonë ose nëpërmjet bisedave të drejtpërdrejta ose shërbimit të emailit në vend.

Metodat e përkrahjes Postë elektronike, Bisedë live
Përkrahje në Dispozicion 24/7

Njoftim i Rëndësishëm

Duke vizituar këtë faqe, ju vërtetoni se jeni mbi 18 vjeç dhe po jepni pëlqimin tuaj që ne të vendosim cookie. Ne përdorim cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit, për të shërbyer reklama ose përmbajtje të personalizuara dhe për të analizuar trafikun tonë. Lexoni më Shumë