BetSupremacy Casino
Luani tani
BetSupremacy Casino
Luani tani
URL: betsupremacy.ag
Viti i themelimit: 2015
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: American Express, MasterCard, NETELLER, Skrill, Todito Cash, Visa, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: 1x2gaming, BetConstruct, Casino Technology, Cryptologic, ELK Studios, Ezugi, Nextgen Gaming, Playson, Pragmatic Play, World Match
Monedha: AUD, GBP, CAD, EUR, JPY, MXN, NOK, SEK, CHF, USD
Gjuha: Arabic, Armenian, Brazilian Portugues, Chinese, English, Georgian, German, Japanese, Norwegian, Persian, Portuguese, Spanish, Swedish, Turkish
Tiparet: Instant, Live Dealers
Mbështetje: Email, Live Chat

BetSupremacy Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 23, 2019

Betsupremacy Casino kryeson ofensivën e operatorëve të rinj të lojërave të fatit me një koleksion të lojrave mëremendese. Kazino ka nënshkruar partneritete me 15 zhvillues të softuerëve dhe ofron lojëra që nuk mund të gjinden kudo tjetër. Me një prani të fortë në dhjetra shtete, Betsupremacy Casino është një zgjedhje e madheshtore për lojtarët shqipëtarqë duan të provojnë diçka të ndryshme.

Lojërat dhe Softueri

Siç u tha më lart, Betsupremacy Casino zgjodhi që të mos kufizohet sa i përket zhvilluesish softuerësh. Në vend të kësaj, operatori i lojërave të fatit nënshkroi marrëveshje me prodhuesit më të vegjël dhe ambiciozë të lojrave të online kazinotë. Lista aktualisht përfshin Tradologic, NextGen Gaming, Gaming Omi, WorldMatch, Playson, Teknologji Kazino, Genii, 1x2Gaming, Elk Studios, Multishot, Cryptologic, Gameart dhe Play Pragmatic.

Kompanitë ofrojnë slots lojëra elektronike, lojëra të tavolinave dhe video lojëra me tema unike, grafikë tërheqëse dhe shumë kombinime fitimi. Ata janë gjithashtu të përgatitur mirë në artin e zhvillimit të lojërave të pokerit dhe lojërave të tavolinave. Duke folur për këtë të fundit, lojtarët që do të konkurrojnë kundër sdilleravetë vërtetë janë të ftuar të hyjnë brenda seksionit të kazinosë të drejtpërdrejtë. Kjo është mundësuar nga Betconstruct dhe Ezugi dhe përfshin lloje të ndryshme të roulette, blackjack, baccarat dhe Russian poker (poker ruse).

Promovimet dhe Bonuset

Shumëllojshmëria e zhvilluesve të softuerit në Betsupremacy Casino është tejkaluar vetëm me formacionin e tij të bonuseve dhe promovimeve. Ka oferta falas për të ardhurit, veteranët dhe të gjithë ata që e konsiderojnë këtë kazino si burimin e tyre të argëtimit online. Bonuset e arkëtuara të depozitave, shpërblimet e parave dhe ofertat falas janë gjithmonë për ata eq kapin dhe lojtarët mund të regjistrohen për fushata të shumta. Termat dhe kushtet janë të drejtpërdrejta dhe lojtarët e kanë lehtë për të përmbushur kërkesat e tyre për shpërblimet që hapin.

Mënyra pagese

Opsionet bankare të Betsupremacy Casino kontrollojnë të gjitha kutitë, duke paraqitur kredit dhe debi kartela, transferta bankare, Skrill, NETELLER dhe zgjidhje të tjera.

Mbështetja e klientit

Sa herë që lojtarët janë në telashe ose kanë nevojë për ndihmë, ata mund të mbështeten në ekipin e mbështetjes së klientit 24/7. Ky ekip mund të arrihen ekskluzivisht përmes bisedave të drejtpërdrejta, një kanal shumë komod dhe efektiv komunikimi kur merren me çështjet e ngutshme.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE