bCasino
Luani tani
bCasino
Luani tani
URL: bcasino.com
Viti i themelimit: 2018
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: UK
Metodat e pageses: GCash, MasterCard, NETELLER, Paycom, Skrill, Visa, Wire Transfer, ecoPayz, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Playson, NEKTAN, Lightning Box Games, FUGASO, Evolution Gaming, Betdigital, Aristocrat Gaming, Extreme Live Gaming, NetEnt, ELK Studios, Play'n GO, Nextgen Gaming, Ainsworth
Monedha: GBP
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat

bCasino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 29, 2020

bCasino është pjesë e valës së re të brendeve iGaming, që është themeluar në vitin 2019. Kohëve të fundit, veprimtaria e bCasino-së zhvillohet në bazë të licencës së lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kjo licencë është e domosdoshme për t'i siguruar lojtarët shqiptar që do të kenë një përvojë të standardit të lartë të lojërave që janë të sigurta dhe të parrezikshme. 

Ofertat e Kazinosë

Kontrolloni hapësirat promocionale për të parë nëse pakoja mikpritëse e bCasino-së është gati për ta kapur. Mbi disa dispozita, bCasino mund të ofrojë rrotullime slot dhe bonuse. Ofertat e tjera përfshijnë Bonusin Rimbushës Ditor dhe Rrotullimet Falas Fundjavore, mirëpo sigurohuni që të lexoni së pari termet dhe kushtet. 

Pajisjet Mobile

Desktopi nuk është mënyra e vetme për të luajtur, pasi që bCasino është kompatibil me shfletuesit e internetit edhe në pajisjet mobile, mirëpo vetëm nëse ata janë HTML5, siç janë Firefox dhe Chrome. Disa nga platformat më të njohura kompatibile mobile janë Windows, Android dhe iOS. bCasino nuk kërkon nga lojtarët që të instalojnë apo përditësojnë aplikacione për të filluar lojërat. 

Partnerët Softuerik

bCasino ka partneritet me një numër të ofruesve softuerik të përforcuar dhe të rinjë. NextGen, BetSoft, ELK Studios dhe Playson janë të mirënjohur, përderisa FUGASO, Iron Dog, Lightning Box and Ainsworth vazhdojnë ta përmirësojnë standardin e lojërave të tyre. 

Përzgjedhja e Lojës

Kujdes i veçantë i është dhënë lojërave të tavolinës, të cilat kanë opsione të shumta. Rrotat e ruletëve Ruleta Evropiane Rrotulluese e Fatit, Ruleti me Pistë dhe Ruleta Amerikane. Të përfaqësuara mirë janë edhe lojërat me letra në formën e Baccarat, Blackjack Evropian, Red Queen Blackjack, 21 Blackjack dhe BlackJack Bonus. 

bCasino mund të ofrojë një gamë të gjerë të titujve të slotit. Shembuj për t'u cekur janë Lagertha, Trump It, Fear the Zombies, Kawaii Kitty, Lake’s Five, Hong Kong Tower, Shangri La, Silver Lion, Ever After, Ogre Empire, Neon Jungle, dhe Paco & the Popping Peppers.

Mënyrat e Depozitës

Mundësitë që janë në dispozicion i përshtaten lojtarëve nëse ata ndihen më rehat me eVouchers, eWallet apo me kredit kartelë. Metodat më të pranueshme për depozitë janë MasterCard, VISA, Skrill, ecoPayz, Zimpler, paysafecard, GiroPay, Skrill, Trustly, NETELLER dhe AstroPay.

Sistemi i Sigurisë

Duke e klikuar apo prekur ikonën e gjelbër të bllokimit në ueb faqe, shfaqet që COMODO CA Ltd ka verifikuar që enkriptimi Secure Socket Layes (SSL) përdoret nga bCasino. Për sqarim, enkriptimi SSL është teknologji standarde e industrisë që përdoret për t'i mbrojtur të dhënat dhe informacionet e lojtarëve.

Mbështetja e Lojtarit

Një nga teknikat më të thjeshta për të kërkuar mbështetje është thjeshtë të hyni në Chat live dhe të filloni të diskutoni problemin me ekipin e mbështetjes së bCasino-së. Ata mund të kontaktohen edhe përmes emailit, përderisa bCasino ka edhe shumë faqe të shkruara mbështetëse që shpjegojnë për termet dhe kushtet, lojërat përgjegjëse, cookies, privatësinë dhe veprimet bankare.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE