All Jackpots Casino
Luani tani
All Jackpots Casino
Luani tani
URL: alljackpots.com
Viti i themelimit: 2000
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Malta
Metodat e pageses: BankLink, Check, Citadel, Citadel Direct, Diners Club, Discover, EPS, Euteller, Flexepin, Maestro, MasterCard, Moneta, NETELLER, NETS SG, Nordea, POLi, Payd, Payforit, Payr, Postepay, Przelewy24, SOFORT Überweisung, Skrill, Ticket Premuim, Trustly, Ukash, Visa, Visa Debit, Visa Electron, Visa Virtuon, Vodafone Cash Card, WebMoney, Wire Transfer, ecoPayz, ewire, giropay, iDEAL, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Microgaming
Monedha: CAD, EUR, USD
Gjuha: Bulgarian, Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Portuguese, Romanian, Spanish, Swedish
Tiparet: Download, Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

All Jackpots Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit May 17, 2022

All Jackpots Casino ka qenë shtëpia e jackpoteve progresive të mëdha që nga fillimi i saj në 2005. dhe lojërat kanë dhënë miliona dollarë për lojtarët nga këndet e ndryshme të botës. Është në pronësi të Jackpot Factory Group dhe përdor softuerin e Viper të Microgaming për të siguruar që veprimi nuk ndalet me jackpotët. Është i regjistruar dhe licencuar në Maltë, me 15 gjuhë të ndryshme në dispozicion për t'u kujdesur për një grumbull ndërkombëtare të lojtarëve.

Softuerë dhe Lojëra

Microgaming sigurisht që është zgjedhja e sigurt kur bëhet fjalë për jackpote progresive pasi që ky është zhvilluesi i softuerit pas titujve shumë të njohura si Mega Moolah, Major Millions, King Cashalot dhe shumë te tjerë. Në faqen kryesore të kazinoz paraqitue e gjitha për jackpot të drejtpëdrejtë dhe shuma është sigurisht e mahnitshme. Lojëra elektronike të rregullta, duke filluar nga klasikat në titujt më të fundit me tematikë, video poker me variacione të ndryshme, lojra tavoline dhe më shumë ofrohen edhe në All Jackpots Casino, duke e bërë atë një ofertë të plotë të lojrave.

Softueri është i disponueshëm në të dy versionet e shkarkimit dhe të lojës së çastit, me versionin e celularit thjesht një skanim. Microgaming është i njohur për punimin në lojëra të reja dhe All Jackpots Casino është ndër faqet e para të internetit për të marrë titujt e fundit, shumica e të cilave janë lojëra elektronike.

Bonuset dhe Promovimet

Oferta e nisjes është një pako bonus që mund të rrisë ndjeshëm bankrollet e lojtarëve të rinj me bonuse në katër depozitat e para, nëse ato bëhen brenda një jave. Përqindjet ndryshojnë në të gjithë pakotë, me depozitimin e parë që është më i dobishme për konsumatorët. Ndërsa lojëra elektronike përbëjnë pjesën më të madhe të listës së lojërave, ka promovime të veçanta për lojërat në tryezë nga të cilat lojtarët mund të fitojnë një pjesë të të madhe çmimesh thjesht duke bastur në favoritët e tyre.

Më shumë specialitete javore jepen përmes Programit të besnikërisë. Kjo funkciononduke gjeneruar pikat e besnikërisë me çdo bast të parave reale të vendosura në lojërat e fituara. Më shumë pikë nënkuptojnë një nivel më të lartë brenda programit dhe kjo vjen me shpërblime të përmirësuara. Përveç kësaj, pikat mund të ndryshohen për paratë menjeher.

Mbështetja e klientit

Për çdo pyetje apo shqetësim, All Jackpots Casino ofron një shërbim të plotë për mbështetjen e klientëve. Ekipi mund të kontaktohet me email, chat të drejtpërdrejtë dhe telefon falas, me disa numra të listuara për vende të veçanta të cilat mund të telefonojnë 24 orë për ndihmë në gjuhë angleze. Mbështetja në gjuhë të tjera ofrohet vetëm gjatë orarit të punës.

Bankingu

Seksioni bankar përmban një listë të gjatë të metodave të pagesave, duke përfshirë natyrisht më të njohurat në mesin e online kazinove për një transaksion të sigurtë dhe të sigurt çdo herë. Mundësitë mund të filtrohen nga lokacioni, me kredit/debit kartela si Skrill dhe Neteller, duke qenë disa nga më të përdorurat për depozitat dhe tërheqjet me të gjitha kazinotat e Jackpotit.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE