21 Dukes Casino
Luani tani
21 Dukes Casino
Luani tani
URL: 21dukes.com
Viti i themelimit: 2008
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Costa Rica
Metodat e pageses: American Express, AstroPay, Bitcoin Wallet, CLICK2PAY, Check, Crypto Wallet, Diners Club, Electronic Check (e-Checks), Flexepin, Instant Banking, Maestro, MasterCard, NETELLER, POLi, SOFORT Überweisung, Skrill, UnionPay, Visa, Visa QIWI Wallet, WebMoney , Wire Transfer, Wirecard, ecoPayz
Furnizuesit e lojrave: BetConstruct, Betsoft Gaming, EGT Interactive, Habanero Gaming Systems, Microgaming, NETENT, Octopus Gaming, Parlay Games, Pragmatic Play, Rival, Visionary iGaming, Vivo Gaming
Monedha: AUD, BTC, CAD, EUR, ZAR, USD, mBTC
Gjuha: English, French
Tiparet: Download, Instant, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

21 Dukes Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit June 2, 2019

21Dukes Casino e di se online grupet e lojërave të fatit kanë vetëm një mundësi për të bërë  mirë përshtypjen e parë dhe kanë investuar masivisht në pjesën visuale. Ueb faqja është një gur i lëmuar, me grafikë të zbukuruar dhe një kombinim të frymëzuar të ngyres arit dhe të zezë. Lehtë për të naviguar dhe pranuar lojtarë nga Shtetet e Bashkuara, ai ofron shërbime të jashtëzakonshme për dhjetëra mijëra klientë nga vendet evropiane.

Softuer dhe Lojra

Top Game siguron një koleksion të plotë të video slots makina elektronike, duke përfshirë lojëra me jackpote progresive. Evropianët dhe homologët e tyre amerikanë konkurrojnë për shpërblime të mëdha çmimesh progresive dhe madje edhe ata që nuk e bëjnë goditjen e kombinimit zhbllokues të jackpotit, rritin shumë bankrollet e tyre.

21Dukes Casino është duke u përpjekur për të përmirësuar kolekcionin e tij të lojrave tavolinë të cilat për momentin janë të kufizuara në një pjesë të vogël të varianteve të roulette dhe blackjack. Këto lojëra mund të luhen vetëm kundër gjeneratorit të numrave të rastit, ndërsa baccarat, craps, poker aktualisht nuk janë në dispozicion. Fansat e video pokerit e kanë njejët, me opsionet e tyre të kufizuar në Jacks ose Better, Deuces Wild, Deuces & Joker dhe Joker Poker.

Bonuset dhe promovimet

21Dukes Casino ofron një nga shpërblimet më bujare të mirëseardhjes që mund të gjenden online, por lojtarët duhet të bëjnë një angazhim të krahasueshëm financiar. Lojtarët Shqipëtar të lojrave te fatit dhe lijtarët nga vendet e tjera evropianë gëzojnë këkerat e njejta të lehtë për të përmbushur dhe afatet për konvertimin e bonuseve në fonde të arkëtueshme janë të arsyeshme.

Banking

Ekzistojnë tre zgjidhje të ndryshme për depozita dhe marrjen e parave të gatshme, me portofolin virtual qe esht disa herë më e shpejtë se sa transferimet bankare dhe çeqet. Duhen më pak se pesë ditë bankare dhe aq pak sa dy ditë të tërheqin fonde duke përdorur Skrill dhe Neteller, por një mesatare prej 11 ditësh për transfertat bankare dhe deri në 28 për çeqe.

Mbështetja e klientit

21Dukes Casino ka një ekip të specialistëve të mbështetjes së klientëve, duke ofruar ndihmë për lojtarët evropianë dhe amerikanët. Ka numra pa pagesë për të dyja dhe gjithashtu një shërbim të drejtpërdrejtë të bisedave që është operacionale 24/7 dhe menaxhohet nga folësit e gjuhes anglezë.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE