10Bet Casino
Luani tani
10Bet Casino
Luani tani
URL: 10bet.com
Viti i themelimit: 2003
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Ireland, Malta, Sweden, UK
Metodat e pageses: AstroPay, Banco do Brasil, Bradesco, Caixa Bank, EPS, Euteller, IPayHere, Interac, Itau, Juno, Maestro, MasterCard, MasterCard Debit Card, MuchBetter, NETELLER, SOFORT Überweisung, STICPAY, SafetyPay, Santander, Skrill, Skrill 1-Tap, Trustly, Visa, Visa Debit, Visa Electron, Wire Transfer, ecoPayz, giropay, paysafecard
Furnizuesit e lojrave: Skillzzgaming, Sigma Software, Rabcat, Quickspin, Pragmatic Play, Playson, Play'n GO, Nextgen Gaming, NetEnt, Microgaming, Just For The Win, iSoftbet, Genesis Gaming, Gameplay Interactive, Evolution Gaming, Big Time Gaming, Betsoft Gaming, Betgames TV, 2 By 2 Gaming
Monedha: BRL, GBP, CAD, DKK, EUR, HKD, JPY, MYR, PLN, RUB, SGD, ZAR, SEK, CHF, TWD, TRY, USD
Gjuha: Arabic, English, German, Norwegian
Tiparet: Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone, Ticket System

10Bet Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit March 2, 2022

Lider në industri, 10bet Casino ka qenë vëdallë për më shumë se një dekadë dhe disi ka arritur të qëndrojë i freskët dhe të mbajë një rritje të qëndrueshme. Ai ndërtojë një bazë solide të konsumatorëve duke përdorur ofertën të basteve sportive të shkëlqyera dhe shpejt bëri tranzicion në forma të tjera të lojërave të fatit.

Sotë seksioni i kazinove është më fitimprurëse, duke sjellë së bashku disa nga slots makina automatike më të mira, lojrat e tryezave dhe video poker. Faqja e internetit është përkthyer në më shumë se dhjetra gjuhë dhe uplod-ohet shpejt në një spektër të gjerë të pajisjeve mobile të mundësuar nga sistemet operative të iOS, Android dhe Windows.

Softuere dhe Lojra

10bet Casino punon me pesë zhvillues të veçantë të softuerit dhe kjo përfshin udhëheqësit e industrisë Net Ent dhe Microgaming, si dhe të ardhurit e rinj ambiciozë si iSoftBet dhe Betsoft Gaming. Këta ofrojnë një pako gjithëpërfshirëse që sillet më së shumti rreth slots makina, të cilat përfaqësojnë afërsisht 70% të të gjitha lojërave në dispozicion. Disa prej tyre ofrojnë jackpote progresive që tejkalojnë € 1 milion dhe Mega Moolah është një shembull i shkëlqyeshëm i krijuesit të tillë milioner.

Për fat të keq Amerikanët janë të përjashtuar, por lojtarët nga Evropa do të gëzojnë qasje të pakufizuar në një koleksion mbresëlënës të kartave të gërvishtjeve, keno, bingo dhe lojëra të tryezave. Këto gjithashtu mund të jenë ato që janë në përputhje me dillerat e e vërtetë, kështu që nëse jeni nostalgjik për kazinotë konkrete, provoni blackjack, baccarat dhe roulette. Ju do të garoni kundër dillerëve profesionistë dhe të anashkaloni gjeneratorin e numrave krejtësisht të rastësishëm. Duke thënë këtë, RNG do të jetë kundërshtari juaj kur luani Jacks or Better and Deuces Wild ose llojet më ekzotike të video pokerit si Coliseum Poker ose SupaJax.

Bonuset dhe Promovimet

10bet Casino gjithmonë ka pasur një nga pakot më të mira të mirëseardhjes për bastevënës, prandaj nuk është befasi që të bëjë një propozim të papërmbajtshëm për klientët e ardhshëm. Lojtarët shqipëtarë mund të depozitojnë në euro, por edhe në monedhat e huaja dhe ende kanë të drejtë për një shpërblim të mirëseardhjes që ka dy depozitat e para të krahasuara. Nëse jeni në treg për slots makinat dhe shpresoni të testoni njoftimet më të fundit, e dini që rrotullimet falas ofrohen; përveç pakosë e hyrëse prej 20 rrotullime tjerra.

Bankingu

10bet Casino u ofron klientëve një zgjedhje të mirëfilltë kur zgjedh metodat e pagesës, sepse koha e pritjes është reduktuar në të dyja kredit kartela dhe transfertë bankare. Portofolet elektronike mbeten ato më të efektshmet, duke marrë më pak se 48 orë, por metodat e tjera të pagesave nuk zgjasin shumë. Në mes të tre dhe shtatë ditëve pune bankare do të keni fitimet tuaja të transferuara në mënyrë të sigurtë dhe asnjë komision nuk do të ngarkohet nga online kasinoja.

Mbështetja e klientit

10bet Casino nuk do të kishte arrite kaq shume pa mbështetje të shkëlqyera për konsumatorë dhe ekipi i tyre është duke punuar gjatë gjithë kohës për të mbajtur përmbajtjen e lojtarëve. Mos hezitoni të kërkoni ndihmë përmes telefonit dhe emailit, por përfitoni nga shërbimi i bisedave të drejtpërdrejta, kur keni çështje të ngutshme për t'u marrë me to. Pavarësisht nga kanali i komunikimit i preferuar, mund të siguroheni që specialisti në anën tjetër të linjës flet rrjedhshëm gjuhën angleze dhe ka një sjellje miqësore.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE