Bingo Hall
Luani tani
Bingo Hall
Luani tani
Viti i themelimit: 2002
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: American Express, CLICK2PAY, Diners Club, Maestro, MasterCard, NETELLER, Skrill, Visa, WebMoney , Wire Transfer, Wirecard
Furnizuesit e lojrave: Parlay Games, Pragmatic Play, Topgame
Monedha: GBP, EUR, USD
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat

Bingo Hall Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit May 31, 2020

Bingo Hall ka qenë në biznes që nga viti 2002 dhe është një nga operatorët më të gjatë në linjë të online bingo. Është tërësisht i bazuar në softuerin Parlay Entertainment, i cili ka reputacion për cilësi të lartë dhe performancë të shkëlqyeshme.

Bingo Hall ofron edhe lojëra të tjera, si lojëra elektronike dhe video poker, por do të gjeni një përzgjedhje shumë më të madhe të këtyre në ndonjë prej online kazinove në dispozicion. Lojërat e Bingo janë zemëra e kësaj faqeje.

Dhoma është e licencuar nga Curacao eGaming.

Softuer dhe Lojërat

Softueri bingo i zhvilluar nga Parlay Entertainment është shumë i shpejtë dhe i lehtë për t'u përdorur, edhe pse pak mungon në frontin e animacioneve. Kjo nuk k ate bëjë me vet lojërat, por disa lojëtarë preferojnë të kenë "këmbana dhe fishkëllima" për të shoqëruar fitoret e tyre.

Tiketat e Bingos janë në dispozicion për aq pak sa $ 0.05, ndërsa ato më të mëdha që mund të blesh kushtojnë $ 1. Bingo Hall ofron vetëm lojëra të bingo me 75 topa, të cilat mund të jenë një humbje për disa lojtarë, por ato ofrojnë më shumë se 300 variacione në lojë për të kompensuar faktin.

Dhomat e bisedave, të cilat përfaqësojnë një pjesë integrale të përvojës e online Bingo, janë gjithnjë të zënë dhe në rrjedh me jetën.

Promocionet dhe Bonuset

Lojtarët e rinj trajtohen mirë në Bingo Hall. Ka një bonus të gjatë për depozita për të filluar, si dhe për pakon bujare të mirëseardhjes dhe shpërblime të ndryshme për të rritur përvojën tuaj në lojë.

Gjithashtu ka jackpote te medha për ti shtuar rhjet e zemres tuaj, duke dëshmuar që onlinbingo e mund të jetë po aq emocionuese sa cila do lojë ne kazino.

Banking & Mbështetje

Në kushtet e opsioneve bankare, kjo dhomë nuk ofron shumë zgjedhje, por të gjitha metodat e njohura janë në dispozicion. Ju mund të bëni depozita dhe të kërkoni tërheqje duke përdorur Visa dhe MasterCard, Skrill, EcoPayz, transferta bankare dhe qek. Gjithashtu lojtarët do të jenë të lumtur për të dëgjuar se Neteller është një nga opsionet në dispozicion po ashtu.

Për çdo pyetje që mund të keni, ekziston një seksion i gjërë i FAQ, dhe gjithmonë mund të kontaktoni me Mbështetjen e drejtperdrejt përmes emailit, Live Chat dhe telefonit.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE