Bingo For Money
Luani tani
Bingo For Money
Luani tani
Viti i themelimit: 2008
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: American Express, CLICK2PAY, Diners Club, Maestro, MasterCard, NETELLER, Skrill, Visa, WebMoney , Wire Transfer, Wirecard
Furnizuesit e lojrave: Parlay Games, Pragmatic Play, Topgame
Monedha: USD
Gjuha: English
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots, Tournaments, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

Bingo For Money Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit May 31, 2020

Nëse preferoni online Bingo, ekzistojnë disa vende që do të lë përshtypje më shumë se Bingo for Money. Në pronësi të Winward Gaming Group dhe i licencuar në Kosta Rika, kjo ueb faqe ndërkombëtare bingo mirëpret të gjithë lojtarët shqipëtar që të vijnë dhe të bashkohen me argëtimin ekstrem të lojrave online Bingo for Money.

Bingo dhe lojëra të tjera

Siç sugjeron emri, Bingo for Money (Bingo me Para) është kryesisht një bingo online, me dhjetra variacionet e lojës popullariziar të bingo me 75 topa. Nëse preferoni të luani për para të vërteta ose thjesht praktikoni dhe të keni pak argëtim me para të këndshme, Bingo for Money ju jep mundësinë për të përmbushur nevojat tuaja.

Në krye të të gjitha varianteve të bingos, ueb faqja gjithashtu ofron dhjetra lojëra të tjera të kazinosë të tilla si lojëra elektronike 3 dhe 5 rrotullime, lojëra të tavolinës dhe pullat si dhe Keno. Me një numër kaq të madh të lojërave në ofertë, asnjë lojëtar nuk duhet të ankohet për të mos pasur mjaft argëtim duke luajtur softuerin e Parlay Entertainment të aktivizuar në Bingo for Money.

Bonuset dhe Promovimet

 Askush nuk dëshiron të quhet i thjeshtë, dhe Bingo for Money ka shkuar më lart për të siguruar që askush nuk mund ta thotë atë për të. Faqja ofron $ 25 para të gatshme krejtësisht falas për çdo lojëtar të ri nga Shqipëria që bashkohet me faqe pa pasur nevojë të bëjë një depozitë.

Pasi të jeni gati të depozitoni, Bingo for Money ka shumë më tepër në dyqan për ju, me bonuset e depozitave prej 250, 400 dhe madje 800% për dispozicion gjatë javës, në varësi të ditës që depozitoni. Çfarë është edhe më shumë, shumë promovime të tjera janë në dispozicion të lojëtarëve, duke e bërë luajtjen në këtë faqe jo vetëm argëtim dhe të kënaqshme, por në fund të fundit fitimprurëse.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE