Play USA Lotteries
Luani tani
Play USA Lotteries
Luani tani
URL: playusalotteries.com
Viti i themelimit: 1998
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: CashU, EPS, Euteller, Juno, Lobanet, MasterCard, Moneta, NETELLER, Neosurf, POLi, Przelewy24, SOFORT Überweisung, Santander, Skrill, Visa, WebMoney, abaqoos, ewire, giropay
Monedha: GBP, EUR, USD
Gjuha: Chinese, Czech, Danish, English, French, German, Polish, Portuguese, Russian, Serbian, Spanish, Swedish
Lojrat e lotarisë: Austria Lotto, BC 49, Brazil Dupla Sena, Brazil Mega-Sena, Brazil Quina, Cash WinFall - Massachusetts, Classic Lotto - Connecticut, Classic Lotto - Ohio, Classic Lotto 47 - Michigan, El Gordo, Euro Millions, EuroJackpot, EuroMillions UK, Florida Lotto with Xtra, France - EuroMillions and My Million Raffle, France Loto, Go Lotto, Gold Lotto Saturday and Wednesday, Hoosier Lotto, Hot Lotto, Hungary Hatoslotto, Hungary Otoslotto, Illinois Lottery, Irish National Lottery, Italy SiVinceTutto, Italy SuperEnalotto, Italy SuperStar, Loto - French Lottery, Loto 6-49, Lotto - Austrian Lottery, Lotto - Colorado, Lotto - Finnish Lottery, Lotto - Germany, Lotto - Greek Lottery, Lotto - Polish Lottery, Lotto - South African National, Lotto - Swedish Lottery, Lotto - Washington, Lotto 6-49 - Turkish Lottery, Lotto 6-49 - Western Canada Lotto Corp, Lotto Li, Louisiana Lottery, Mark Six, Mega Millions, Mega-Sena - Brazilian Lottery, Megabucks - Oregon Lottery, Megabucks - Wisconsin Lottery, Megabucks Doubler - Massachusetts, Missouri Lottery, New York Lotto, New York Sweet Million Lotto, Ontario Ontario 49, Oz 7 Lotto, Pick Six, Poland Lotto, Powerball - New Zealand, Powerball - USA, Powerball Lotto - Australia, Quebec 49, Romania Lotto 6/49, Russia Gosloto 6/45, Russia Gosloto 7/49, Saturday Lotto - Australia, South Africa Lotto, South Africa Powerball, Spain BonoLoto, Spain El Gordo, Spain La Primitiva, Super Kansas Cash, Super Lotto Plus - California, SuperEnalotto, Sweden Lotto, Sweden Viking Lotto, The National Lottery UK, The Pick, Thunderball, Tri-State Megabucks Plus - Vermont, Turkey Lotto 6/49, Turkey Super Lotto 6/54, Wednesday Lotto - Australia
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live, Telefon

Play USA Lotteries Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit July 6, 2017

Nëse jackpotet të mëdha janë ato që I jap gares tuaj impuls atëherë mos kërkoni tjetër pos PlayUSALotteries. Pra dy nga jackpote më të mëdha vijnë nga Amerika, dhe janë USA Mega Millions dhe Powerball llotaria.

PlayUSALotteries kanë qenë  vërdall që nga viti 1998 duke u ofruar lojtarëve mundësinë për të luajtur llotaritë më të mëdha në botë të disponueshme në një platformë online. Kan shkuar ditët kur lojtarët nuk mund të luanin nga vendet e tyre ose duhej të rreshtoheshin për të blerë tiketat të llotarisë në dyqanin lokal. Me PlayUSALotteries lojtarët nga e gjithë bota mund të marrin pjesë në argëtim dhe eksitim se vetëm një fitore të madhe mund të sjellë jackpot, por me disa klikime të dhjeshta me maus janë në gjendje për të blerë tiketat e tyre të llotarisë dhe të gëzojnë një shumëllojshmëri të bollshme të përfitimeve të tjera nga PlayUSALotteries.

 Jackpotet më të mëdha

PlayUSALotteries u ofron lojtarëve mundësinë për të marrë numrat e tyre me fat. Ata kanë një përzgjedhje të gjerë të llotarive dhe nga EuroMillions e preferuar e Evropës për të ulur Oz Lotto. Jackpotat e tjera fantastike të llotarisë përfshijnë SuperEnaLotto, SuperLottoPlus, EuroJackpot, La Primita, FranceLoto dhe El Gordo për të përmendur vetëm disa. PlayUSALotteries vazhdimisht përpiqen të shtojnë llotaritë e reja në stadiumin i cili është arsyeja pse ata vazhdimisht qëndrojnë një nga kompanitë më të mira të llotarisë në dispozicion.

Komoditet 

Si një portal për shitjen e biletave online, PlayUSALotteries është e hapur 24 orë në ditë, 7 ditë në javë duke u dhënë lojtarëve lehtësi për të blerë tiketa e tyre sa herë që dëshirojnë.

 

Jeni vazhdimidht të pëditësuar

Përzgjedhja për të marrë nje email rikujtimi nga servisi i PlayUSALotteries mund jetë e përditësuar me jackpotet më të fundit. Rezultatet e postimeve të tyre informojnë lojtarët që kanë blerë tashmë tiketat me numrat fitues dhe çdo gjiro.

Shërbimi ndaj klientit

PlayUSALotteries ofron një seksion të plotë FAQ. Përgjigjet në pyetjet e zakonshme janë në mënyrë të qartë dhe efektive. PlayUSALotteries gjithashtu ofrojnë një mundësi për biseda të drejtpërdrejta për përgjigje të menjëhershme ose nëse keni nevojë për ndihmë duke e kaluar procesin e bmushjes së tiketave. Përfaqësuesit e shërbimit profesional të klientëve janë të gatshëm të ndihmojnë lojtarët me një rekord të jashtëzakonshëm të shërbimit siç shihet në seksionin e tyre të dëshmive në faqen e internetit.

 

  • Zgjedhje e madhe e llotarive në ofertë
  • Niveli i mirë i sigurisë në vend
  • Përzgjedhje e mirë e metodave të pagesës
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Preferenca gjuhës
  • Oferta fantastike

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE