Play Huge Lottos
Luani tani
Play Huge Lottos
Luani tani
URL: playhugelottos.com
Viti i themelimit: 1998
Përpudhshmëria e celularit:

Profili

Liçensat: Curacao
Metodat e pageses: AstroPay, EPS, Euteller, Juno, Lobanet, MasterCard, Moneta, NETELLER, Neosurf, POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, SID Instant EFT, SOFORT Überweisung, Skrill, Trustly, Ukash, Visa, WebMoney, Wire Transfer, abaqoos, ePay.bg, giropay, paysafecard
Monedha: GBP, EUR, USD
Gjuha: Brazilian Portugues, Czech, English, French, German, Hungarian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish
Lojrat e lotarisë: BC 49, El Gordo, Euro Millions, EuroJackpot, Go Lotto, Hot Lotto, Irish National Lottery, Mega Millions, Mega-Sena - Brazilian Lottery, Oz 7 Lotto, Powerball - New Zealand, Powerball - USA, SuperEnalotto, The National Lottery UK
Tiparet: Instant, Progressive Jackpots
Mbështetje: Postë elektronike, Bisedë live, Telefon

Play Huge Lottos Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit May 30, 2022

Gjatë viteve të kaluara, lojtarët e llotarive anembanë botës ishin të kufizuar vetëm për të luajtur llotaritë shtetërore ose kombëtare të ofruara nga shteti i ku banonin. Fatmirësisht kjo ka ndryshuar me ueb faqet e shitjeve të tiketave të llotarisë që shfaqen në internet. Njëra nga këto ueb faqet e mbrojtësit të lotarisë është PlayHugeLottos.com e cila hyri në treg në vitin 1998. Me mbi 15 vjet përvojë në lotari online, kjo kompani e themeluar mirë dhe shumë profesionale e blerjes së llotarisë është deri tani një nga më të mirët.

PlayHugeLottos ofron 12 versione të gjuhëve ne ueb faqe dhe çdo gjuhë e preferuar ka përfaqësuesit e vet të shërbimit të klientit për të mbështetur lojtarët e llotarisë nga regjistrimi deri tek pagesa, si dhe duke iu përgjigjur çdo kërkese që mund të ketë lojtari.

Si të luani

Për të luajtur ndonjë nga llotaritë në dispozicion në mbarë botën, së pari duhet të regjistroheni. Regjistrimi është i shpejtë dhe pa pagesë. PlayHugeLottos ofron të gjithë lojtarëve të sapo regjistruar një Bonus Depozitues të dyfishtë. Kjo do të thotë që nëse një lojtar depoziton fonde brenda shtatë ditëve të para të regjistrimit - PlayHugeLottos do të përputhet me fondet e depozituara. Kjo i jep lojtarit mundësinë e dyfishtë për të fituar çmimin e parë.

Mënyra pagese

PlayHugeLottos ofron një numër pagesash në dispozicion duke përfshirë metodat lokale. Në thelb ekzistojnë dy mënyra për të paguar për hyrjet tuaja, depozitimin e fondeve në llogarinë tuaj Playcredit ose pagesën direkt në arka.

Programi i partneritetit të PlayHugeLottos

Për këdo që zotëron një faqe interneti ose që ka një lloj pranie në internet, për tu bërë një partner nëpërmjet programit të partneritetit PlayHugeLottos, LottaRewards është i lehtë. Çdokush që luan nëpërmjet faqes suaj të internetit do t'ju fitojë komisionin.

Aspektet pozitive për PlayHugeLottos:

PlayHugeLottos është një konkurrent serioz në industrinë e lotarisë online. Ja pse:

  • Zgjedhje e pabesueshme e llotarive
  • Përzgjedhje e mirë e versioneve gjuhëve
  • Oferta speciale dhe gara fantastike
  • Mbështetje gjithëpërfshirëse e klientit përmes live chat dhe email

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet

SUBSCRIBE