bet365 Casino

Luani tani

bet365 Casino

Luani tani
URL: casino.bet365.com
Viti i themelimit: 2001
Përpudhshmëria e celularit:

PROFILE

Liçensat: Bulgaria, Denmark, Gibraltar, Greece, Italy, Spain, UK
Metodat e pageses: Alipay (AlipaySD), American Express, Asia365, AstroPay, Banco do Brasil, Boleto Bancário, CLICK2PAY, Check, ClickandBuy, DineroMail, Diners Club, EPS, Entropay, INSTADEBIT , MBnet, Maestro, MasterCard, Multibanco, NETELLER, Neosurf, Nordea, PayPal, SOFORT Überweisung, Skrill, Skrill 1-Tap, Sporopay, Todito Cash, UnionPay, Visa, Visa Electron, Visa QIWI Wallet, Visa Vanilla, Wire Transfer, Wirecard, abaqoos, giropay, iCheque, iDebit
Furnizuesit e lojrave: 1x2gaming, 2 By 2 Gaming, Amaya Gaming, Aristocrat Gaming, Ash Gaming, Bally Technologies, Betgenius, Betsoft Gaming, Big Time Gaming, Blueprint Gaming, Chance Interactive, Core Gaming, Cryptologic, Endemol Games, Finsoft, Foxium, IGT, JPM Interactive, Microgaming, Neogames, Nextgen Gaming, Odobo, Playtech, Rabcat, Realistic Games, Virtue Fusion, Zukido
Monedha: AUD, BRL, GBP, BGN, CAD, CLP, CNY, CZK, DKK, EUR, HKD, HUF, INR, JPY, NZD, NOK, PLN, RON, RUB, SGD, ZAR, SEK, CHF, THB, USD, VND
Gjuha: Bulgarian, Chinese, Czech, Danish, English, German, Greek, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Slovak, Spanish, Swedish
Tiparet: Download, Instant, Live Dealers, Progressive Jackpots, VIP
Mbështetje: Email, Live Chat, Phone

bet365 Casino Rishikimi

Rishikimi i azhurimit të fundit October 23, 2017

Bet365 Casino ofron një shumëllojshmëri të madhe të 250 lojrave online kazino në mënyrë instante dhe të plotë të shkarkimit. Kazinoja mundësohet nga Playtech - zhvilluesi i parë i lojrave online në botë. Lojtarët Shqiptarë janë tërhequr veçanërisht nga shpërblimet bujare dhe promovimet e këtij centralisti të lojrave. Pëlqime të bonus pakove, shpërblimet fillestare dhe bonuset e përputhjes bëjnë një nxitje të frikshme për t'u regjistruar me këtë online kazino cilësore. Realizmi i stilit Las Vegas, i mbushur me efekte audio-vizuale me kualitet të lartë, u mundëson lojtarëve të përjetojnë nxitimin e pakalueshëm të një kazinoje të vërtetë nga konforti i shtëpisë. Përfshirja e teknologjisë së lojrave mobile vendos bet365casino një xhep larg, kudo që një Shqipëtar mund të bredh.

Top softuer i tërheqjes dhe lojërat e fatit

Me Playtech në krye, bet365 Casino është në gjendje të ofrojë titujt më të mira të lojrave që teknologjia mund të krijojë. Ndër të tjera, adaptimet më të fundit të Marvel Comics janë të shumtë. Këto përfshijnë: Blade, X-Men, Iron Man, Iron Man 2, Punisher, Hulk Incredible dhe Daredevil. Këto lojëra ofrojnë heroin, superhero dhe Marvelit jackpote me jackpote në rritje në çdo nivel. Lojëra të tjera të njohura për lojtarët e Shqipëtar përfshijnë: Blackjack Switch, Craps, Baccarat, Queen of the Pyramids, Roulette dhe Casino War.

Por këto janë lojëra të drejtpërdrejta që rezonojnë më shumë me lojtarët. Në këtë mënyrë, është (i drejtpërdrejtë) Live Baccarat, (i drejtpërdrejtë) Live Blackjack, (i drejtpërdrejtë) Live Sic-Bo dhe (i drejtpërdrejtë) Live Roulette që konkurrojnë. Lojërat e moderuara nga dillerët e drejtpërdrejtë nga Evropa dhe Azia sjellin së bashku lojtarin dhe dillerin nëpërmjet video lidhjes të drejtpërdrejtë. Dillerët e bet365 Casino përdorin karta të tepërt dhe lojra hi-tech për të sjellë përvojën e kazinosë tek lojtarët në shtëpi të tyre. Por përtej signalit të bet365 Casino është një realiteti i lojrave të klasit botëror.

Promovimet dhe Bonuset

Si një nga online kazinotë më të mëdha, bet365 mund të përballojë të jetë shumë bujar dhe pikërisht e bën këtë. Shpërblimi i lojtarëve me një rrjedhë të vazhdueshme të depozitave të përputhshme, rritjet e bank rollit, shpërblime specifike të lojërave, pakot e përditshme, mujore, javore dhe më shumë, bet365 siguron që për të gjithë ka diçka.

Pikat e grumbullimit mund të konvertohen në para të gatshme, me normën e konvertimit që përmirësohet ndërsa ngriheni në skemën VIP, dhe me çipa të kazinosë.

Një kazino e integruar

Dhe me hyrjen në gara, turne, kualifikime dhe më shumë të gatshme, gjithmonë është kohë e mirë pë lojëra te fatit në bet365. Në krye të lojrave të kazinosë, lojtarët mund të bëjnë gjithashtu baste në tregjet e aksioneve në seksionin Financa. Bet365 vepron gjithashtu sin je bastore sportive, ku lojtarët mund të vendosin baste në lojëra dhe ndeshje në të gjithë botën, pavarësisht nëse është një lojë e ardhshme ose një lojë në vazhdim. Një llogari me portofol siguron që lojtarët të mund të regjistrohen në kazino dhe të gëzojnë bingo, poker, sporte, financa dhe baste në lojë sipas dëshirës.

Shërbimi i Klientit dhe Licencimi

100% siguri dhe e siguri e lojërave të fatit është e garantuar në bet365 Casino. Gama e opsioneve të përpunimit të pagesave përfshin Neteller, PayPal, Ukash, Visa, MasterCard dhe shumë të tjerë. Shërbimi ndaj klientit është ne dispozicion gjatë gjithë kohës, me faks, email, thirrje telefonike dhe shërbime telefonike. Bazuar jasht Mbretëria e Bashkuar, bet365 rregullohet dhe licencohet nga Komisioneri i Gjelbër i Lojërave të Fizibilitetit dhe Autoriteti i Licencimit të Gjibraltarit. Kazinoja rregullisht kontrollohet dhe auditohet për të siguruar pagesa të drejta.

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here

user reviews content goes here


Po! Dua të di për bonuset ekskluzive, promovimet dhe lajmet